Граф ники для чатлан August4u. Уроки по Photoshop для начинающих. Реклама чатов.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Отзывы о чатах <

Сообщений 1 страница 30 из 52

1

Если считаете, что некий чат чем-то положительно или отрицательно выделился, можете здесь выплеснуть все накопившиеся эмоции по этому поводу

0

2

Все чаты хорошие, хотя на мой взгляд главное люди которые сидят в этом чате. Незнаю кому как, но для меня чатлане не просто буковки на мониторе, на настоящие люди со своими чувствами и мнениями. Есть один чат,  точнее админы, которые до сих пор не могут смириться с тем что у людей есть свое мнение. Сами занимаясь плагиатом и в свое время выдавая себя за админов августа, а также матеря всех на чем свет стоит .... обвиняют людей в плагиате и обмане, в неуравновешенности не могут успокоится...  Вот как то так

0

3

Вот хочу сказать по поводу чата "Держи Ритм".нарисовала им по договоренности дизайн,установила...а они наплевали на условия договора.В общем...какие админы,такой и чат  Советую им не доверять. http://uploads.ru/t/1/G/8/1G8q3.gif

0

4

что произошло Оль? конкретнее можно?
и еще простите что редко тут бываю..
и не выкладываю работы..
проблемы со здоровьем серьезные..

0

5

Scandal
Просто все же обозлённые и обиженные. Причём на всех сразу. Не хотят видеть нашу кнопку в своём чате -  пусть тусуются там где им нравится =) только не пойму хули было тогда вообще сюда соваться.
А ты сонс, получается просто пострадала из за недалёкого ума упомянутых тобой... Просто в свою же кучу носом потыкали, а ещё чё то обижаются =) Забей

0

6

ну всякое бывает

0

7

Вы бы знали как мне безумно обидно.
Вообщем нарисовала я диз. на мой взгляд красивый.
ну не знаю. я старалась.
тратила  свою фантазию, время..
нарисовала, поставила..
Диз простоял 2 дня.
после чего админы поменяли  размеры.
Диз съехал..
пришлось  удалить..

0

8

отдай другому чату.я так делаю.
Я вот тоже хочу сказать.Админы наглые пошли.Рисуешь им бесплатно,а они еще и выебываются.Еще предъявы мне тут в личку кидают.Я рисую бесплатно,поэтому куда захочу,туда диз и поставлю.Просто так я конечно этого не делаю,только если админы наплевательски относятся.

0

9

Scandal,
А исходники я не сохранила. у них были маленькие размеры они сделали большие.
и все пиздец (извиняюсь за мат но больше никак не выразится)
зря рисовала грю ж.

+1

10

Ещё раз хочу выразить свое негодование по поводу наглых админов!!!
На этот раз чат "Жизнь" показал себя с очень "хорошей" стороны.
Нарисовала я им дизайн,надписи "кто в чате" и иконки.
В итоге на данный момент в чате остались только иконки.
Это ещё раз подтверждает,что я не зря перешла в платные дизайнеры.Многие админы наглые и неблагодарные.

+1

11

Scandal
иконки тоже выкинь в халяву.... пусть не только у них будут

0

12

Daddy
я кинула на спец звания.на счет всех сомневаюсь чет.там буква "ж" просто.хотя...может и найдется чат с названием на "ж"http://imgs.su/tmp/2012-01-29/1327844784-500.jpg

0

13

Олечка девочка молодец и работки что надо у нее ) благодарит чат "Два берега")! все дизы на месте иконки:)!!! весь чат нам оформила чат очень доволен твоими работками:))продолжай в том же духе малышка:)!чату почти год:)!и ценим ее труд и творчество! и вам желаю остальным чатам того же коли у нее заказываете, будьте добры уважать время и труд человечка !!!!!

0

14

Хочу сказать слова по поводу чата "Free Chat". На мой взгляд, он просто замечательный. Админ Ксюша очень хорошо ко всем относится, много общается (а то бывало придешь в чат а там тебе и слова не скажут, даже привета). Как только я в него зашла, сразу послышались приветствия) И Ксюша хочет, чтобы чат выглядел красиво, рисуешь дизайны, новичкам граф.ники, очень приятно посмотреть) Спасибо ей за это)

Scandal
А ты Оль,ты правильно сделала,что перешла на платные дизайнеры. Ты тратила силы, фантазию. А неблагодарных людей оооой как много!

+2

15

ты дурочка. мне аж стыдно

+1

16

Ребят вы одно не хотите понимать и принять так многие делают, почему ... честно не знаю
А Олечке спасибо, она для меня нарисовала прелестный диз и фразы, которые я заменила ранее заказанными у Лёши, не потому что они мне не нравились, а в тематику дизайну праздничному... и одену их осенью так как они отлично смотрятся под осенние дизы и подобные этой тематике... много кто тупо берет и удаляет, забывая что художник старается
и да поступать так со всеми не стоит... не все такие...
я как то писала - есть ещё те кто ценят труд, особенно дизайнера вложившего в работу себя с душой
и диз реально красивый весенный такой

Отредактировано Вредная (2012-03-13 23:27:18)

0

17

Советую всем не забегать в чат аниме фентези =)
Ибо администрация ведет себя не адекватно, ну а пользователи там в основном (стали) это дети с 12 лет.
Просидя там больше год, я улетела в тотальный лист)

Так же не советую забегать в чат аниме ворлд
Там администрация не следит за правилами которые сами же писали.
Произошла такая ситуация, что моего друга оскорбил один из админов, изза чего я начала на него возбухать.
После чего в тотал улетела и я, и мой друг :3 Там действует закон "любимчиков чата"

В основном сижу в аниме чатах ^^''

Так же сижу на данный момент в аниме диагнозе, но про него слова не скажу.
Ибо не плюй в колодец - придется водицы напится :3

+1

18

Не понимаю я... Вы рисуете дизайн, к примеру, и отдаете (продаете) его в какой то чат. Вы договариваетесь с администратором чтобы ваш дизайн висел в чате вечно? Ну и что что он меняет дизы с иконками.. Это ж его чат. Вы работу свою отдали (продали) , теперь это собственность не ваша а администатора чата. Он может делать с ней что захочет. Я б такая чтоб и исходники отдавала. Жалко силы и время? Подымайте цену! :)  ИМХО

Отредактировано Мантра (2012-04-08 14:03:25)

+1

19

пфффф...

0

20

Мантра Разговор шел о бесплатных дизайнах и о неблагодарных людях, которые пользуются добротой....
С платными это совсем другое дело, пусть хоть подотрутся и распотрашат по разным чатам....

Люди никогда не научатся ценить чужой труд, пока хоть раз не вывернутся на изнанку ради работы... Хотя, некоторые и после этого не научатся. "Все *уйня, кроме я" к сожалению у многих правило жизни.

+3

21

♣Trick♣
Во...выразила мои мысли.А то я сначала их потеряла

0

22

Ну ребят, развели демогогию, начнем с того что на фоне некоторых дизайнеров, админы еще так, детский лепет. Зачастую дизайнеры которые выполняют работу бесплатно, обладают очень серьёзными замашками. От того что поставлен дизаин бесплатно, не надо считать что будут поклонятся как богам, да, почет вам и уважение, но иногда лучше скрывать свои амбиции, и быть со всеми на равных. Никого не хочу обидеть, ко всем отношусь лояльно. Но стоит задуматся.

+1

23

Сегодня очень расстроило то что в чатах августа, так и не усвоили правила о рекламе.... Засветился чат "Сахар со стеклом". Все бы ничего, да только вместо извинений за недобросовестного рекламщика, администратор просто закрыл глаза на происходящее....

0

24

Nefarian
Скажу одно, времена уже не те.
И всем просто "посрать" на всех и на все с высокой горы.
Не встаю не на чью сторону, но она админ, она платит, она делает что хочет.
Совет вам: ставьте  хороший автоцензор.

+1

25

По поводу рекламы в чатах пора уже давно забить.Столько каталогов уже,да и на форумах темы для рекламы.И уже давно известно,если человека все устраивает в вашем чате,если у вас живое общение,он на рекламу и не поведется.А если кому будет нужно,уйдет в любом случае.

+3

26

хочу сказать благодарность чату Пламя страсти просто шикарная админка хорошие люди не смотря на то что чат совсем недавний примерно мес три но за это время так сплочился там народ) просто превосходно! на счет рекламы все отключено если что то просвечиваеться где то тут же бан не смотрим на предупреждения и этого человечка в черный список! только так делаем на счет рекламы. а так чат супер свадьбы просто обычные тусы ) все просто замечательно:)!

0

27

Хочу сказать про чат Завалинка-50. Админ полная дура, банит людей просто за то что русские. Сама она хохлушка. Не ходите туда если не хотите быть унижены.

0

28

Kitesurfing holidays summer 2020 algarve portugal special price

0

29

НКЦПФР попереджає інвесторів про ризики втрати грошей в “Центрі біржових технологій” та «ISRAEL INVESTMENTS LTD»
25.04.2019
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку попереджає інвесторів про ризики втрати грошей в “Центрі біржових технологій” та «ISRAEL INVESTMENTS LTD».

Ці “проекти” не отримували від Комісії жодних ліцензій, необхідних для здійснення інвестиційної діяльності чи надання послуг з цінними паперами та іншими фінансовими інструментами на території України. Також Комісія не надавала необхідних дозволів на розміщення реклами, яку обидва проекти активно замовляють.

Комісія вбачає в діяльності, види якої вказані на сайтах проектів «ISRAEL INVESTMENTS LTD» та «Центр Біржових Технологій», ознаки можливого зловживання на ринку фінансових послуг.

НКЦПФР, в межах компетенції, здійснила всі необхідні дії, зокрема, зверталась (безуспішно) із запитами до осіб, які розміщують рекламні матеріали, порушила (успішно) справи про правопорушення за безліцензійну діяльність на фондовому ринку.

Крім того, повідомила правоохоронні органи та Службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Центр Біржових Технологій

Під час здійснення регулярного нагляду за галузевою рекламною активністю аналітики Комісії виявили сторінку “компанії” «Центр Біржових Технологій», на якій громадянам пропонують послуги портфельного інвестування, а саме інвестування у портфель «Клервант», який сформований з акцій найбільших світових компаній і недооцінених активів.

Далі наводимо цитати з відповідної сторінки компанії «Центр Біржових Технологій», які можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, які здійснюються без відповідного дозволу Комісії:

«Повний пакет послуг, що надається Центром Біржових Технологій — надійний фундамент, на якому будується і буде розвиватися ваш бізнес: навчання, програмне забезпечення, торгова система, аналітична і технічна підтримка на всіх етапах, від відкриття рахунку до рішення призупинити або закрити торгівлю»;
«Клеревант» сформований фахівцями компанії ЦБТ — визнаними лідерами по портфельному інвестуванню в Україні. Важливо знати: на момент роботи портфеля ваші гроші знаходяться на рахунку європейського банку. Вони застраховані фондом гарантованого страхування і інвесторським компенсаційним фондом Європи»;
«Унікальність «Клеревант» полягає в надійності і інноваціях. Даний інвестиційний портфель поєднав в собі високу прибутковість акцій найбільших світових компаній і недооцінені активи. Можливість заробити від $ 5 000 до  $ 50 000 за декілька місяців. Вигода: максимальний дохід завдяки унікальній стратегії оцінки акцій та інших активів»;
«Центр Біржових Технологій — безумовний лідер за кількістю ВІП-клієнтів серед всіх українських компаній, які працюють на фінансових ринках».
Також аналітики Комісії виявили багато зовнішньої реклами проекту в м. Києві, роликів на радіо, банерів та реклами на багатьох інформаційних ресурсах у мережі інтернет. Як сказано на сайті проекту, “Центр Біржових Технологій” має розгалуджену мережу філій та представництв у багатьох містах України”.

З відкритих джерел Комісія також встановила, що послуги для забезпечення діяльності домену надаються компанією «OVH Hosting Oy», яка зареєстрована в Фінляндії, та використовує віртуальні приватні хмарні сервери (VPS), які забезпечують анонімність власників доменів.

На офіційний запит Комісії про надання інформації від ЦБТ відповідь так і не надійшла.

ISRAEL INVESTMENTS LTD

Сайт проекту «ISRAEL INVESTMENTS LTD» пропонує громадянам послуги портфельного інвестування та п’ять різних варіантів інвестиційних пакетів за ціною від $ 500 до $ 50 000, які “сформовані з  дорогоцінних металів, нафти, цінних паперів, криптовалют та стартапів”. Також на сторінці компанії зазначені такі послуги, як  управління інвестиційними портфелями, інвестування у різні види накопичувальних фондів та у біржові індексні облігації, надання інформаційно-аналітичних та брокерських послуг

Далі наводимо цитати з відповідної сторінки компанії «ISRAEL INVESTMENTS LTD», які можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, які здійснюються без відповідного дозволу Комісії:

«Професіонали нашої компанії також можуть створити індивідуальний інвестиційний портфель, з урахуванням Ваших побажань. Він буде доповнений фінансовими інструментами, які допоможуть швидше досягти поставлених цілей. Щоб гроші почали працювати на Вас, покладайтеся на професіоналів!»;
«ІП надає стабільний щомісячний пасивний дохід. Придбати портфель дуже просто: вибираєте пакет, тиснете «інвестувати, заповнюєте просту форму зворотного зв’язку. Все, дуже просто, далі з Вами зв’яжеться наш фахівець. Він надасть повну консультацію і обговорить всі деталі обраного портфеля»;
«Інвестиційний портфель це – різні активи, об’єднані для досягнення певних фінансових цілей. ІП може складатися з золота, нерухомості, цінних паперів, опціонів. Israel Investments пропонує готові інвестиційні пакети, які будуть приносити прибуток незалежно від політичної чи ринкової ситуації. Портфелі доступні для громадян будь-яких країн».
Рекламу «ISRAEL INVESTMENTS LTD» аналітики виявили на багатьох популярних інформаційних ресурсах у мережі інтернет, у соціальних мережах. Відповідно до інформації з сайту, «ISRAEL INVESTMENTS LTD» має представництва в Ізраїлі, Англії, Італії, Швейцарії, та Україні.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, офіційне представництво «ISRAEL INVESTMENTS LTD»  в Україні зареєстровано як юридична особа – ПП “ІФЛК “ІЗРАЇЛЬ ІНВЕСТМЕНС” (код за ЄДРПОУ 42620622).

Послуги забезпечення діяльності домену надаються компанією «101domain», яка зареєстрована в США, і також надає своїм клієнтам можливість приховати інформацію про них у загальнодоступних Інтернет джерелах.

На офіційний запит Комісії про надання інформації від проекту відповідь так і не надійшла.

Комісія констатує в обох випадках всі ознаки можливого зловживання на ринку фінансових послуг, що несе загрозу введення в оману громадян та втрати ними значних коштів. НКЦПФР вживає всіх законних заходів щоб мінімізувати потенційно протиправну діяльність та попереджає інвесторів про ризики втрати грошей.

0

30

НКЦПФР попереджає інвесторів про ризики втрати грошей в “Центрі біржових технологій” та «ISRAEL INVESTMENTS LTD»
25.04.2019
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку попереджає інвесторів про ризики втрати грошей в “Центрі біржових технологій” та «ISRAEL INVESTMENTS LTD».

Ці “проекти” не отримували від Комісії жодних ліцензій, необхідних для здійснення інвестиційної діяльності чи надання послуг з цінними паперами та іншими фінансовими інструментами на території України. Також Комісія не надавала необхідних дозволів на розміщення реклами, яку обидва проекти активно замовляють.

Комісія вбачає в діяльності, види якої вказані на сайтах проектів «ISRAEL INVESTMENTS LTD» та «Центр Біржових Технологій», ознаки можливого зловживання на ринку фінансових послуг.

НКЦПФР, в межах компетенції, здійснила всі необхідні дії, зокрема, зверталась (безуспішно) із запитами до осіб, які розміщують рекламні матеріали, порушила (успішно) справи про правопорушення за безліцензійну діяльність на фондовому ринку.

Крім того, повідомила правоохоронні органи та Службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Центр Біржових Технологій

Під час здійснення регулярного нагляду за галузевою рекламною активністю аналітики Комісії виявили сторінку “компанії” «Центр Біржових Технологій», на якій громадянам пропонують послуги портфельного інвестування, а саме інвестування у портфель «Клервант», який сформований з акцій найбільших світових компаній і недооцінених активів.

Далі наводимо цитати з відповідної сторінки компанії «Центр Біржових Технологій», які можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, які здійснюються без відповідного дозволу Комісії:

«Повний пакет послуг, що надається Центром Біржових Технологій — надійний фундамент, на якому будується і буде розвиватися ваш бізнес: навчання, програмне забезпечення, торгова система, аналітична і технічна підтримка на всіх етапах, від відкриття рахунку до рішення призупинити або закрити торгівлю»;
«Клеревант» сформований фахівцями компанії ЦБТ — визнаними лідерами по портфельному інвестуванню в Україні. Важливо знати: на момент роботи портфеля ваші гроші знаходяться на рахунку європейського банку. Вони застраховані фондом гарантованого страхування і інвесторським компенсаційним фондом Європи»;
«Унікальність «Клеревант» полягає в надійності і інноваціях. Даний інвестиційний портфель поєднав в собі високу прибутковість акцій найбільших світових компаній і недооцінені активи. Можливість заробити від $ 5 000 до  $ 50 000 за декілька місяців. Вигода: максимальний дохід завдяки унікальній стратегії оцінки акцій та інших активів»;
«Центр Біржових Технологій — безумовний лідер за кількістю ВІП-клієнтів серед всіх українських компаній, які працюють на фінансових ринках».
Також аналітики Комісії виявили багато зовнішньої реклами проекту в м. Києві, роликів на радіо, банерів та реклами на багатьох інформаційних ресурсах у мережі інтернет. Як сказано на сайті проекту, “Центр Біржових Технологій” має розгалуджену мережу філій та представництв у багатьох містах України”.

З відкритих джерел Комісія також встановила, що послуги для забезпечення діяльності домену надаються компанією «OVH Hosting Oy», яка зареєстрована в Фінляндії, та використовує віртуальні приватні хмарні сервери (VPS), які забезпечують анонімність власників доменів.

На офіційний запит Комісії про надання інформації від ЦБТ відповідь так і не надійшла.

ISRAEL INVESTMENTS LTD

Сайт проекту «ISRAEL INVESTMENTS LTD» пропонує громадянам послуги портфельного інвестування та п’ять різних варіантів інвестиційних пакетів за ціною від $ 500 до $ 50 000, які “сформовані з  дорогоцінних металів, нафти, цінних паперів, криптовалют та стартапів”. Також на сторінці компанії зазначені такі послуги, як  управління інвестиційними портфелями, інвестування у різні види накопичувальних фондів та у біржові індексні облігації, надання інформаційно-аналітичних та брокерських послуг

Далі наводимо цитати з відповідної сторінки компанії «ISRAEL INVESTMENTS LTD», які можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, які здійснюються без відповідного дозволу Комісії:

«Професіонали нашої компанії також можуть створити індивідуальний інвестиційний портфель, з урахуванням Ваших побажань. Він буде доповнений фінансовими інструментами, які допоможуть швидше досягти поставлених цілей. Щоб гроші почали працювати на Вас, покладайтеся на професіоналів!»;
«ІП надає стабільний щомісячний пасивний дохід. Придбати портфель дуже просто: вибираєте пакет, тиснете «інвестувати, заповнюєте просту форму зворотного зв’язку. Все, дуже просто, далі з Вами зв’яжеться наш фахівець. Він надасть повну консультацію і обговорить всі деталі обраного портфеля»;
«Інвестиційний портфель це – різні активи, об’єднані для досягнення певних фінансових цілей. ІП може складатися з золота, нерухомості, цінних паперів, опціонів. Israel Investments пропонує готові інвестиційні пакети, які будуть приносити прибуток незалежно від політичної чи ринкової ситуації. Портфелі доступні для громадян будь-яких країн».
Рекламу «ISRAEL INVESTMENTS LTD» аналітики виявили на багатьох популярних інформаційних ресурсах у мережі інтернет, у соціальних мережах. Відповідно до інформації з сайту, «ISRAEL INVESTMENTS LTD» має представництва в Ізраїлі, Англії, Італії, Швейцарії, та Україні.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, офіційне представництво «ISRAEL INVESTMENTS LTD»  в Україні зареєстровано як юридична особа – ПП “ІФЛК “ІЗРАЇЛЬ ІНВЕСТМЕНС” (код за ЄДРПОУ 42620622).

Послуги забезпечення діяльності домену надаються компанією «101domain», яка зареєстрована в США, і також надає своїм клієнтам можливість приховати інформацію про них у загальнодоступних Інтернет джерелах.

На офіційний запит Комісії про надання інформації від проекту відповідь так і не надійшла.

Комісія констатує в обох випадках всі ознаки можливого зловживання на ринку фінансових послуг, що несе загрозу введення в оману громадян та втрати ними значних коштів. НКЦПФР вживає всіх законних заходів щоб мінімізувати потенційно протиправну діяльність та попереджає інвесторів про ризики втрати грошей.

0



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно